• poradenska_cinnost

   

   

  Závlahové systémy jsou téměř jediným řešením pro účinnou zálivku extrémních stanovišť (rostlin v úzkých vyvýšených záhonech a v nádobách, zeleně na střechách a terasách, v kolmých protihlukových stěnách apod.), v rodinných zahradách nacházejí uplatnění ve sklenících, ocení je i skalničkáři a sběratelé choulostivých rostlin.

   
 • poradenska_cinnost

   

   


  Naše firma nabízí komplexní služby při zakládání zeleně u rodinných domků, firem i na veřejných prostranstvích, podle námi zhotovených projektů i podle projektů poskytnutých investorem.

 • poradenska_cinnost

   

  Jako „koupací jezírka“ definujeme čistě biologicky zpracovanou vodu určenou ke koupání, která se opticky přibližuje přírodním jezerům a rybníkům. Koupací jezírko je vlastně přírodní říše, která kombinuje blízkost k přírodě s přednostmi biologického zpracování vody. Vzniká tak jemná, na přírodní bázi čištěná voda, a to bez použití chemických a dezinfekčních látek. Koupání v přírodním prostřední poslouží k potěšení všech vašich smyslů. Takto upravená voda nezatěžuje vaši pokožku a nijak nezapáchá.

 • poradenska_cinnost

   

  Projektování zeleně

  Zakládání zeleně

  Závlahové systémy

  Terasy a mola

  Koupací jezírka a biobazény

   

 

 

Firma je členem :

jezirka_bio   www.jezirka-biobazeny.cz               iob    www.iob-ev.eu