• poradenska_cinnost

  Koupací jezírko je uměle založená nádrž se stojatou vodou bez přítoku s koupací a regenerační zónou. Vizuálně se přibližuje přírodním jezerům a rybníkům. Naopak přírodní bazén (biobazén) je uměle založená nádrž s cirkulující vodou bez přítoku s biologickým zpracováním vody s minimální regenerační zónou. Vzniká tak jemná, na přírodní bázi čištěná voda, a to zásadně bez použití chemických a dezinfekčních látek.  Takto upravená voda nezatěžuje vaši pokožku a nijak nezapáchá. Biobazén může být vytvořen v podobě přírodního jezírka nebo naopak v geometrickém designu s minimem nebo bez jakékoliv vegetace. Můžeme také přestavět klasický bazén na biobazén s minimálními náklady na zemní a stavební práce.

   
 • poradenska_cinnost  Firma EKOGREEN  nabízí komplexní služby při zakládání zeleně u rodinných domků, firem i na veřejných prostranstvích, podle námi zhotovených projektů i podle projektů poskytnutých investorem.

 • poradenska_cinnost


  Závlahové systémy jsou téměř jediným řešením pro účinnou zálivku extrémních stanovišť (rostlin v úzkých vyvýšených záhonech a v nádobách, zeleně na střechách a terasách, v kolmých protihlukových stěnách apod.), v rodinných zahradách nacházejí uplatnění ve sklenících, ocení je i skalničkáři a sběratelé choulostivých rostlin. Firma EKOGREEN projektuje a instaluje na klíč profesionální závlahové systémy Hunter.

   
 • poradenska_cinnost


  Firma EKOGREEN díky svým dlouhodobým zkušenostem poskytuje poradenství v těchto oblastech:
  Koupací jezírka a biobazény
  Projektování a zakládání zeleně v soukromých zahradách i pro municipality
  Údržba zeleně
  Závlahové systémy
  Terasy a mola

Firma EKOGREEN je členem Asociace biobazénů a koupacích jezírek (ABAJ) a International organization for natural bathing waters (IOB)

jezirka_bio   www.jezirka-biobazeny.cz               iob    www.iob-ev.eu